پوشش حوزه کاری

Project Description

چرا باید بر روی چند کلمه کلیدی تمرکز کنید؟

با کمی مطالعه و استفاده از ابزارهای سئو، شما می توانید بر روی کلمات کلیدی متعدد تمرکز کنید. اگر بتوانید به درستی این کار را انجام دهید، متن شما حداقل برای 5 کلمه کلیدی بهینه سازی خواهد شد.

تمرکز بر روی چند کلمه کلیدی کانونی مختلف

افزونه سئوی Yoast (یا دیگر پلاگین های بهینه سازی سئو) در روند بهینه سازی پست ها (و حتی صفحات سایت) به شما کمک می کند. فرض کنید یک وبلاگ با موضوع سفر یا مسافرت دارید و در وبلاگ خود مطلبی در مورد سفر جاده ای به شمال می نویسید. کلمه کلیدی کانونی (کوئری)، کلمه یا عبارتی است که مخاطبان شما در موتورهای جستجو برای یافتن مقالات مورد نظر خود استفاده می کنند و شما نیز قصد دارید برای آن رتبه ای بدست آورید. برای اینکه بتوانید کلمه کانونی خود را به صورت هوشمندانه انتخاب کنید باید در این زمینه تحقیقاتی انجام دهید. به عنان مثال کلیدواژه مرتبط برای وبلاگ مذکور، سفر جاده ای به شمال است. برخی اوقات یافتن یک کلمه کلیدی بسیار دشوار خواهد بود زیرا پستی دارید که می خواهید در آن برای بیش از یک کلمه کلیدی رتبه به دست آورید. به عنوان مثال ممکن است بخواهید برای مترادف های کلمه کلیدی تان نیز در نتایج جستجو رتبه بالایی به دست آورید. این نقطه دقیقاً جایی است که کلمات کلیدی کانونی متعدد به کار می آیند.

چرا باید تحقیق کلمات کلیدی را خیلی جدی بگیریم؟

پیدا کردن عبارات جستجوی محبوب و استفاده از آن ها برای افزایش ترافیک سایت، همان روشی است که ما به عنوان تحقیق کلمات کلیدی می شناسیم. در واقع دیدیم که اگر روی یافتن و انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای وب سایت هایتان تمرکز کنید، به افزایش ترافیک ارگانیک شما کمک زیادی می کند.

کلمه کلیدی، چیزی است که حجم و نوع ترافیک دریافتی شما از موتورهای جستجو را مشخص می کند. فرقی نمی کند برای چه کلمه کلیدی بخواهید رتبه کسب کنید. شما باید یک تحقیق کلمات کلیدی مناسب انجام دهید تا بازدیدکنندگان مناسب را به پست های وبلاگ خود جذب کنید.

اگر نتوانید کلمات کلیدی مهم را پیدا کنید، در هدایت ترافیک به وبسایت خود شکست خواهید خورد. اگر هیچ ترافیکی دریافت نکنید، در نهایت موفق به کسب درآمد از وبلاگ خود نمی شوید. تحقیق کلمات کلیدی با درآمدی که به دست می آورید نسبت مستقیم دارد. به همین سادگی!

تحقیق کلمات کلیدی شامل چند عامل مهم است:

رقابت کلمات کلیدی: این عامل به ما نشان می دهد که رتبه بندی چند کلمه کلیدی در نتایج جستجو چقدر دشوار خواهد بود. هر چه رقابت بالا باشد، رتبه بندی برای هر کلمه کلیدی دشوارتر می شود. اگر می خواهید در نتایج جستجوی گوگل رتبه بالایی داشته باشید، سعی کنید بر روی کم تر از 1000 جستجوی متوسط ماهانه تمرکز کنید.
چگالی کلمه کلیدی: تعداد دفعاتی که کلمه کلیدی شما در صفحات وب ظاهر می شود، چگالی کلمه کلیدی نامیده می شود. اگر شما بارها و بارها از کلمات کلیدی مشابه استفاده کنید، گوگل آن را یک اسپم در نظر می گیرد. این کار کیورد استافینگ است و جریمه زیادی دارد. بنابراین سعی کنید تراکم کلمات کلیدی خود را بین 1 تا 2% حفظ کنید تا به طور طبیعی برای کلمه کلیدی رتبه کسب کنید. به عنوان یک قانون کلی، می توانید در ازای هر 200 کلمه یک بار از کلمه کلیدی اصلی خود استفاده کنید. حتی بهتر است از کلمات کلیدی مرتبط هم استفاده کنید تا ترافیک بیشتری را از نتایج جستجوی گوگل دریافت کنید.

کلمات کلیدی دنباله دار: کلمات کلیدی دنباله دار آن هایی هستند که عموماً خاص ترند و شامل 2 تا 3 کلمه هستند.

آدرس سایت خود را برای بررسی قرار دهید

رتبه سئوی خود را بهبود بخشید

بهترین ویژگی ها و روش های سئو. سئو بهتر از رقبای شما