جستجو + تبلیغات خارجی

Project Description

چگونه ترکیب سئو و بازاریابی موتورهای جستجوی ( SEO-SEA ) مناسبی برای خود بیابیم؟

هدف اصلی هر سایت تجاری رسیدن به رتبه بالاتر در صفحه نتایج موتورهای جستجوست. دلیل این امر بسیار ساده است. هر چقدر رتبه سایت در صفحه نتایج جستجو بالاتر و دائمی تر باشد، احتمال کسب بازدیدکننده و هدایت آن به سمت سایت نیز بیشتر خواهد بود. دیده شدن بهتر در موتورهای جستجویی همچون گوگل، بینگ، یاهو و سایر موتورها ممکن است تحت تاثیر روش های بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) همچون تبلیغات در موتورهای جستجو (SEA) و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو( سئو ) قرار داشته باشد.

خرید تبلیغات در موتورهای جستجو و نیز بهینه سازی صفحه اصلی سایت برای جستجوکنندگان طبیعی به سایت کمک می کند نرخ کلیک بهتری داشته باشد. به عبارت دیگر اجرای هوشیارانه کمپین های بازاریابی موتورهای جستجو می تواند بازدیدکننده را به فروش و مشتری تبدیل کند. سئو و SEA به طور متفاوت از هم عمل می کنند.با اتخاذ تعادل مناسب بین سئو و SEA می توان استراتژی های جامع SEM را برای هم افزایی در بازاریابی موتورهای جستجو به کار برد.
SEA در برابر سئو: تفاوت در محتواست

اثر بازاریابی موفق در موتورهای جستجو در صفحه نتایج جستجو خود را نشان می دهد. زمانی که کاربر واژه ای را در گوگل، بینگ و یاهو تایپ می کند موتور جستجوی مدنظر بسته به کلیدواژه جستجوشده، هر دو نتایج طبیعی و نیز گزیده ای از تبلیغات مناسب (نتایج غیر طبیعی) را در اختیار او قرار می دهد. به کمک تبلیغات پولی کسب و کارها می توانند جایگاه خود را در نتایج جستجوی غیر طبیعی برای کلیدواژه های خاصی که انتخاب کرده اند محکم نمایند. این روش در طبقه بندی تبلیغات در موتورهای جستجو(SEA) قرار می گیرد. زمانی که تبلیغی وجود نداشته باشد، فاکتور تصمیم گیرنده برای رتبه های بالاتر در موتورهای جستجو مرتبط بودن سایت و محتوای آن به کلمه ای است که توسط کاربر جستجو شده است. الگوریتم های ریاضیاتی متفاوتی جایگاه سایت ها را در موتورهای جستجو تعیین می کنند.

یک رتبه بندی مستحکم طبیعی برای سایت ها نیازمند بهینه سازی آن بر اساس معیارهایی است که موتورهای جستجو بیان می کنند. اینجاست که ابزارهای مختلف بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا همان سئو وارد میدان می شود. هر دوی این تکنیک ها یعنی SEA و سئو تفاوت های قابل ملاحظه ای در مورد اهداف، هزینه ها، قابل سنجش بودن و پایداری دارند.

 

آدرس سایت خود را برای بررسی قرار دهید

رتبه سئوی خود را بهبود بخشید

بهترین ویژگی ها و روش های سئو. سئو بهتر از رقبای شما