تولید محتوا

Project Description

خدمات تولید محتوای متنی

تولید محتوای متنی در زرجوب به صورت یک متد منحصربه‌فرد انجام می‌شود، به گونه‌ای که ما با کمک این متد می‌توانیم به شما در خصوص کیفیت محتوای تولیدی، تضمین بدهیم. در واقع آنچه در خصوص تولید محتوای متنی باید بدانید، این است که زرجوب در برنامه اجرایی خود، از چندین شاخص اساسی پیروی کرده و همواره محتوای متنی خود را بر اساس آن برنامه‌ریزی و تولید می‌کند. این شاخص‌ها عبارتند از:

  • ارائه محتوای یونیک و به دور از هر گونه کپی
  • توجه به تمامی جنبه‌های اصول نگارش فارسی
  • ویرایش محتوا توسط تیم ویراستار پیش از تحویل محتوا به مشتری
  • بازپرداخت هزینه به مشتری در صورت کپی بودن حتی یک جمله
  • بازنگری محتوا در صورت نارضایتی مشتری

چرا به تولید محتوای متنی نیازمندیم؟

با توجه به توسعه روزافزون اینترنت و رشد بی‌حدوحصر فناوری در دنیا، کشور ما نیز دچار تحولات جدی در مسیر تجارت الکترونیک و کسب‌وکارهای اینترنتی شده است؛ اتفاقی که تا پیش از این نه تنها طرفداران آنچنانی نداشت بلکه نمی‌توانست کمترین اعتمادی از سمت کاربران به دست آورد. امروزه با تغییر روند کسب‌وکارهای سنتی و رشد فعالیت‌های اینترنتی، کسب‌وکارها بیش از هر چیز به داشتن محتوا در سایت خود نیاز پیدا کرده‌اند تا جایی که بسیاری از سایت‌های معتبر، موفقیتشان را مدیون تولید محتوای متنی خود می‌دانند؛ اما این اتفاق به چه دلیل رخ می‌دهد؟

باید بگوییم تنها زمانی مخاطبان در سایت شما می‌مانند و زمان بیشتری صرف مطالعه خدمات و محصولات شما می‌کنند که بتوانید آن‌ها را متقاعد کنید که کار شما بهترین است و در صورتی که کاربران به سایت شما اعتماد کنند، نتیجه مناسبی به دست می آورند. اینجا است که باید بگوییم تولید محتوا نقش خود را ایفا کرده و اعتماد مشتریان را جلب و به بهترین شکل شما را به آنها معرفی می‌کند.

از سویی دیگر سایت شما تنها زمانی به رویت کاربران می‌رسد که بتوانید محتوایی سئو محور و اصولی بارگذاری کنید تا الگوریتم‌های جدید گوگل آن‌ را به رسمیت بشناسد و به کاربران معرفی کند؛ پس تدوین محتوای متنی جذاب، مخاطب‌پسند، سئو محور، استاندارد و اصیل، زمانی انجام می‌شود که بتوانید همراه با تیمی قوی، متخصص و معتبر در مسیر رشد سایتتان قدم بردارید و برای رسیدن به فضایی ایده‌آل تلاش کنید.

 

آدرس سایت خود را برای بررسی قرار دهید

رتبه سئوی خود را بهبود بخشید

بهترین ویژگی ها و روش های سئو. سئو بهتر از رقبای شما